O firmie

Firma nasza powstała w 1996 roku. Zajmujemy się dystrybucją olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych renomowanych marek europejskich najwyższej jakości. Celem naszym jest budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami, które opieramy na pełnym zaufaniu i wsparciu z naszej strony. Znajomość rynku pozwala nam zapewnić Państwa o naszej rzetelności !

Obsługujemy klientów w sektorach: motoryzacyjnym, rolnictwie oraz przemyśle.

W naszej ofercie dla motoryzacji posiadamy oleje silnikowe do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, oleje przekładniowe do manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów, płyny do układów chłodzenia, płyny do układów hamulcowych oraz sprzęgłowych, oleje do układów wspomagania kierowniczego oraz smary.

Dla rolnictwa mamy oleje silnikowo-przekładniowe typu “STOU”  oleje hydrauliczno-przekładniowe typu “UTTO” oleje hydrauliczne, hydrauliczne – biodegradowalne oraz smary

W ofercie dla przemysłu, oferujemy oleje do przekładni przemysłowych/ mineralne oraz syntetyczne,  oleje hydrauliczne w różnych klasach: HL, HLP/HM, HVLP/HV, HLPD i lepkościach,  oleje hydrauliczne bezcynkowe oraz oleje hydrauliczne biodegradowalne.

Dla przemysłu oferujemy również specjalistyczne smary o różnych właściwościach w zależności od aplikacji i warunków w jakich mają pracować tj. temperatura pracy, prędkość obrotowa, siła docisku elementów trących.

Od początku działalności naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zadowolenie klienta, które przekłada się na powiększające się grono zadowolonych klientów.

Oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie techniczne a co za tym idzie odpowiedni dobór środka smarnego.  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz szybką realizację zamówień.

Obsługujemy klientów ze Szczecina i okolic oraz całego woj. Zachodniopomorskiego

Jakość naszych produktów często potwierdzamy w niezależnym laboratorium z którym współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy.