Oleje samochodowe

Przez lata działalności wypracowaliśmy atrakcyjną ofertę olejów samochodowych. Polecamy je nie tylko klientom z okolic Szczecina, lecz także z całego naszego kraju. Oto krótki opis tego, co mogą Państwo zyskać, wybierając oleje do aut od HQL.

    • Oleje do silników samochodów osobowych i dostawczych

Wybór oleju samochodowego nie jest czymś łatwym. Nie każdy sobie z nim poradzi, szczególnie mając do czynienia z samochodami wyłącznie na gruncie prywatnym, nie zajmując się tematem zawodowo. Odpowiednie dobranie oleju silnikowego zależy od wielu, często niezbyt zrozumiałych dla kierowcy parametrów. Pomożemy każdemu z Państwa w tej kwestii i dobierzemy takie rozwiązanie, aby Państwa samochód funkcjonował jak najlepiej.

    • Oleje do wysokoobciążonych silników samochodów ciężarowych, sprzętu budowlanego oraz rolniczego

Naszą ofertę tworzą produkty przeznaczone do różnego typu aut. Znajdą Państwo u nas oleje do DPF

    • Oleje Low Saps AVENO oraz do ciężarówek

Są one tworzone specjalnie dla tego typu silników. Mają one wspomóc ich działanie, które odbywa się w specyficznych, bardzo trudnych warunkach. Konieczne do tego są produkty wysokiej jakości, dlatego tylko takie oferujemy naszym klientom. Warto zaufać nam, jeśli poszukują Państwo olejów do samochodów ciężarowych.

    • Oleje przekładniowe

Oleje przekładniowe do aut od HQL wydłużą żywotność elementów auta, zapewniając im doskonałą ochronę. Są jednym z kluczowych czynników wpływających na pracę skrzyni biegów. Przy tak ważnym wyborze należałoby zaufać profesjonalistom, czyli właśnie naszej firmie. Polecamy serdecznie nasze usługi każdemu kierowcy.

    • Oleje hydrauliczno-przekładniowe

Oleje hydrauliczno-przekładniowe to uniwersalność, jaka potrzebna jest w niektórych pojazdach. Łączą one cechy oleju do przekładni i hydraulicznego.